Sport

Wielkie doznania a także pierwsze miejsce Lewisa Hamiltona w trakcie wyścigu o GP Arabii Saudyjskiej! Zwycięzce tytułu mistrzowskiego Formuły 1 będziemy znać dopiero po ostatnim wyścigu sezonu!

Został już tylko jeden wyścig do ostatecznego rozstrzygnięcia trwającego aktualnie sezonu Formuły 1, a sympatycy tej dyscypliny w dalszym ciągu nie znają odpowiedzi na najistotniejsze pytanie. Od wielu sezonów nie przytrafiło się tak w w mistrzostwach w Formule 1, żeby zdobywcę mistrzostwa świata poznać dopiero pod koniec finałowego wyścigu całego sezonu. Z tej perspektywy patrząc sezon tegoroczny jest z całą pewnością rewelacyjny. Dobrze wziąć pod uwagę to, iż w aktualnie trwającym sezonie tylko dwóch kierowców się liczyło w trakcie walki o tytuł mistrzowski. Mowa oczywiście o Lewisie Hamiltonie ze stajni Mercedesa AMG a także Verstappenie ze stajni RB Racing. W aktualnie trwającym sezonie nadal rządzący mistrz spotkał oponenta, który dał radę z nim rywalizować. Hamilton miał możliwość, by wyrównać się punktami z holenderskim kierowcom podczas w trakcie wyścigu w Arabii Saudyjskiej i oczywiście ta misja mu się udała. O zdobyciu mistrzowskiego tytułu dzięki rozstrzygnięciom z poprzedniego wyścigu zadecyduje ostatni wyścig tego sezonu.

Forma dwóch kierowców w obecnie trwającym sezonie jest bardzo dobrze i to bez żadnych wątpliwości. Od rundy numer jeden Ci dwaj kierowcy mocno odjechali reszcie zawodników i pokazali im, kto naprawdę ma szansę rozgrywce o mistrzowski tytuł. Pozostali zawodnicy mieli szansę tylko oglądać ich potyczki o najwyższe stopnie podium oraz rozważać który z tej dwójki finalnie wywalczy mistrzowski tytuł. Tutaj dobrze sobie uświadomić, iż w trakcie bieżącego sezonu dużo było emocji i naprawdę często miały miejsce wypadki pomiędzy tymi dwoma fantastycznymi zawodnikami. Obaj kierowcy mimo gigantycznych emocji mówią o sobie z wzajemnym respektem i podkreślają, iż w decydującym wyścigu sezonu po triumf sięgnie lepszy kierowca. To, iż walka o mistrzowski tytuł Formuły 1 rozstrzygnie się dopiero podczas w trakcie GP Abu Dhabi jest z pewnością niezwykły dla każdego sympatyka F1. Ostatni wyścig tego sezonu F1 może nam dostarczyć wiele doznań i nie podlega to żadnej wątpliwości. Nam pozostaje więc wyłącznie wyczekiwać na ostatnie rozstrzygnięcie pomiędzy tymi dwoma fantastycznymi kierowcami.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Ewinner bonus
Ewinner bonus

Najlepsze bonusowe kody
Najlepsze bonusowe kody

Zostaw komentarz