Sport

W finałowym meczu światowych mistrzostw drużyna Polski w siatkówkę odniosła klęskę z włoską drużyną narodową wynikiem jeden do trzech!

Dużo siatkarskich sympatyków świetnie zdaje sobie sprawę z tego, jak ważnym turniejem są mistrzostwa świata. Przede wszystkim fani tej dyscypliny sportowej w naszym kraju wiedzą to, ponieważ reprezentacja Polski w siatkówkę od lat triumfuje na międzynarodowej arenie. Nie powinno więc dziwić to, że w naszym kraju zapanowała ekstaza, gdy przedstawiono zmianę gospodarza mundialu. Na początku turniej ten miał się odbyć w Rosji, ale z uwagi na działania wojenne organizacja została zabrana Rosjanom. Światowa federacja siatkarska nie miała się jednak czym martwić, gdyż Polska już wiele razy dowiodła, iż turniej o tak wysokiej randze umie przygotować. Przed ośmioma laty w Polsce także były rozgrywane mistrzostwa świata i wówczas polska narodowa kadra siatkarzy zdobyła tam złoty krążek. Ogromna ilość fanów siatkówki wierzyła, że i w tym przypadku będzie identycznie.

Kadra Polski w siatkówkę od samego początku światowych mistrzostw wyglądała fantastycznie i należy to przyznać. Dość pewnie ogrywaliśmy kolejnych przeciwników i zdawało się, iż jesteśmy na najlepszej ścieżce do kolejnej obrony światowego mistrzostwa. Po pięciosetowej walce w półfinale pokonaliśmy kadrę Brazylii wynikiem 3:2. Oponentem polskiej drużyny narodowej w finałowym meczu mundialu była włoska drużyna narodowa. Jest to bez najmniejszych wątpliwości drużyna, w której można znaleźć kilku uzdolnionych siatkarzy. Udowodnili oni na boiskach w Polsce, iż w przyszłości będzie trzeba się z nimi liczyć. Kadra Polska fenomenalnie rozpoczęła mecz finałowy, wygrywając w secie numer 1 rezultatem 25 do 22. Kolejne partie to był już jednak popis gry włoskiej reprezentacji. Spora ilość błędów po naszej stronie i bardzo sprawna gra włoskiej reprezentacji narodowej doprowadziła do tego, że to właśnie oni wygrali w finałowym spotkaniu wynikiem jeden do trzech. W rozrachunku końcowym drużyna Polski wywalczyła miejsce drugie na światowych mistrzostwach i należy podkreślić, iż to również jest gigantyczny sukces.|Polska reprezentacja ostatecznie wywalczyła drugą lokatę na mistrzostwach świata i warto zaznaczyć fakt, iż to także jest wielki sukces.|drugie miejsce na mundialu w rozrachunku końcowym zajęła polska reprezentacja i trzeba podkreślić fakt, że to także jest ogromny sukces.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Ewinner bonus
Ewinner bonus

Najlepsze bonusowe kody
Najlepsze bonusowe kody

Zostaw komentarz