Sport

Spore doznania w ostatnich minutach batalii z reprezentacją Anglii! Szymański strzelił trafienie i został okrzyknięty bohaterem piłkarskiej polskiej reprezentacji!

Od lat jesteśmy świadomi faktu, iż narodowa drużyna Polski występująca w pojedynkach na Narodowym bywa bardzo trudna do ogrania. Rzeczywiście rzadko tracimy bramki na tym obiekcie i należy być świadomym tego, iż duża w tym zasługa sympatyków piłki nożnej z naszego kraju. Kiedy Narodowy wypełnia się do ostatniego miejsca gracze naszego zespołu dostają nadwyżkowego zastrzyku mocy. W kwalifikacyjnych rozgrywkach do mundialu w Katarze gracze trenera Sousy Paulo pokazują się do tej pory dobrze, ale ich dyspozycja jest oddalona od ideału. Naszych piłkarzy wieczorem w środę czekał niesamowicie skomplikowany sprawdzian, jakim z pewnością był pojedynek z piłkarską reprezentacją Anglii. To jak ciężkim przeciwnikiem w dziejach pojedynków naszej narodowej kadry są angielscy piłkarze ma świadomość tego każdy fan piłkarski z naszego kraju. Lecz w tym momencie nie można było sobie pozwolić na zawahanie, ponieważ najbardziej istotne było zgarnięcie największej liczby punktów.

Kadra Polska przed tym pojedynkiem była odgórnie skazana na przegraną. Z pewnością trzeba zrozumieć to, iż polscy gracze zazwyczaj bardzo się motywują na pojedynki ze znacznie potężniejszymi. W tej sytuacji było identycznie i należy zaznaczyć to, przez bardzo długi czas mogliśmy nawet twierdzić, iż nasza drużyna walczyć by mogła o pełną pulę punktów z angielską reprezentacją. Okazało się to niezwykle ciężkie 90 minut dla polskiej reprezentacji piłkarskiej i bez cienia wątpliwości warto ich chwalić za rywalizację do końca meczu. Mogło się wydawać, że to być może zakończenie nadziei o dobrym rezultacie, kiedy bramkę w 80 min. zdobył Kane Harry. Piłkarska reprezentacja Polski do ostatnich minut tego pojedynku szukała okazji na zdobycie bramki i nie miała w planach odpuścić. Zawodnik ateńskiego AEK-u Szymański Damian w dodatkowym czasie gry, który zarządził arbiter ustrzelił bramkę na wagę remisowego rezultatu. To była bez żadnych wątpliwości cudowna okoliczność w przypadku tego młodego zawodnika. Narodowa drużyna Polski w rozrachunku ostatecznym była w stanie wyłuskać rezultat remisowy na Stadionie Narodowym podczas spotkania z angielską drużyną i takim sposobem nadal ma duże szanse na promocję do katarskich mistrzostw świata.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Ewinner bonus
Ewinner bonus

Najlepsze bonusowe kody
Najlepsze bonusowe kody

Zostaw komentarz