Sport

Reprezentacja polska piłkarska zna przeciwnika w walce o awans na światowy czempionat! w półfinale baraży nasze Orły będą rywalizować z rosyjską kadrą!

decydująca prosta kwalifikacyjnych zmagań do mistrzostw świata ze strony drużyny polskiej była naprawdę przeciętna i nie ma co do tego wątpliwości. Co prawda gracze polscy zapewnili sobie grę w zmaganiach barażowych, jednak ze zbyt dużą zuchwałością przystąpili do starcia z kadrą Węgier. Ponieśliśmy porażkę i z tej przyczyny nie mogliśmy być rozstawieni podczas losowania pojedynków barażowych. Mamy jednak szczęście i udało nam się trafić na całkiem łatwą ścieżkę barażową. Drużyna Rosji, która na zeszłych światowych mistrzostwach zdołała awansować do 1/4 finału będzie Pierwszym przeciwnikiem zawodników z Polski. Był to bez cienia wątpliwości niesamowity wynik dla graczy trenera Czerczesowa, jednak po tym mundialu ich forma nie prezentowała się zbyt dobrze. I między innymi dlatego możemy mieć nadzieję na to, iż będziemy w stanie ugrać promocję do finałowego pojedynku barażowego turnieju o miejsce na mistrzostwach świata w Katarze.

Chwilę przed losowaniem barażowych oponentów na trenera Polski Sousę runęła duża fala krytyki za wyjściową jedenastkę, którą zdecydował się zagrać w meczu z węgierską reprezentacją. Wielu dziennikarzy rozmyślało nad kwestią tego, aby zasięgnąć po kompletnie świeżego selekcjonera przed decydującymi pojedynkami. Pomimo tego swój stołek portugalski trener zachował i trzeba uświadomić sobie to, że miał w losowaniu dużo szczęścia. Daliśmy radę uniknąć chociażby niesamowicie ciężkiej walki z Włochami, czyli panującymi w tej chwili mistrzami Europy. Jeśli uda się nam pokonać rosyjski narodowy zespół to w rozstrzygającym pojedynku mierzyć się będziemy na Narodowym w Warszawie z triumfatorem spotkania między szwedzkim narodowym zespołem, a czeską reprezentacją narodową. Spotkanie z piłkarzami ze Szwecji byłoby perfekcyjną szansą do zrewanżowania się za porażkę rezultatem 2 do 3 na mistrzostwach Europy i nie ma co do tego wątpliwości. Trzeba jednak mieć świadomość, że starcie z narodową drużyną Rosji nie będzie dla polskich graczy łatwe. Jeżeli myślimy o awansie na światowe mistrzostwa to polska reprezentacja piłkarska musi wspiąć się na wyżyny własnych zdolności futbolowych.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Ewinner bonus
Ewinner bonus

Najlepsze bonusowe kody
Najlepsze bonusowe kody

Zostaw komentarz