Sport

Podczas weekendu na francuskich boiskach było naprawdę emocjonująco i oglądać mogliśmy wiele bramek! Fenomenalne spotkanie w niedzielę na wieczór w ekstraklasie francuskiej grali gwiazdy Paris Saint-Germain!

Latami francuska liga uważana była przez piłkarskich ekspertów za zmagania z niższej półki. Wypakowanych gwiazdami drużyn, które mogłyby do końca walczyć w rozgrywkach europejskich przeważnie nie mogliśmy oglądać tam. Jednak W poprzednim dziesięcioleciu do Paryża wkroczył całkowicie nowy właściciel, który zapoczątkował nową erę dla paryskiego zespołu oraz całej ekstraklasy francuskiej. Od tej zmiany francuska Ligue 1 stała się znacznie bardziej rozpoznawalna i gwiazdy piłkarskie dużo chętniej akceptowali przenosiny do francuskich klubów. I właśnie w tym poście chcemy skupić się na tym, co obecnie dzieje się we francuskich rozgrywkach. Bez wątpienia aktualnie najsilniejszym klubem w Ligue 1 jest Paris Saint Germain, które znów w pewny sposób zmierza ku wygraniu mistrzostwa. Na ten moment można dojść do wniosku, że nie ma w Ligue 1 klubu, który mógłby ukrócić dominację zawodników Paris Saint Germain.

Ekipa prowadzona przez szkoleniowca Mauricio Pochettino pod wieczór w niedzielę zwyciężyła Reims wynikiem 4:0. Takim sposobem piłkarze Paris Saint Germain mieli w stanie dodać do swojego dorobku kolejne niezwykle ważne w odniesieniu do walki o mistrzostwo kraju trzy punkty. Warto mieć na uwadze to, że swoje pierwsze trafienie dla Paris Saint-Germain w tym spotkania strzelił Ramos Sergio, który w letnim okienku transferowym pozyskany został z madryckiego Realu. Najciekawsze spotkanie na pewno rozegrało się między Bordeaux oraz Strasbourgiem. Klub gości w trakcie obecnego sezonu rywalizuje o grę w Champions League, lecz w trakcie tego spotkania musieli pogodzić się z porażką. Gracze z Bordeaux zwyciężyli wynikiem 4 do 3, co bez najmniejszych wątpliwości mogło się podobać kibicom, którzy zasiadali na stadionie w dniu meczu. Na rezerwie całe starcie przesiedział natomiast Majecki, którego AS Monaco było słabiej przygotowane od Montpellier i przegrało rezultatem dwa do trzech. To była niesamowicie emocjonująca kolejka Ligue 1 i warto to zaznaczyć.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Ewinner bonus
Ewinner bonus

Najlepsze bonusowe kody
Najlepsze bonusowe kody

Zostaw komentarz