Sport

Po niezwykłym meczu piłkarze trenowani przez Thomasa Tuchela dali radę zwyciężyć londyński Tottenham wynikiem 1 do 0! Chelsea Londyn zagwarantowała sobie awans do finału rozgrywek Pucharu Ligi Angielskiej!

Piłkarscy sympatycy z Wysp na wieczór w środę zwrócili swój wzrok w kierunku pojedynku, który był rozgrywany pomiędzy Tottenhamem FC, a Chelsea z Londynu. Triumfator tego dwumeczu miał wywalczyć awans do finału Pucharu Angielskiej Ligi, a więc stawka tego starcia była naprawdę wysoka. Podczas pierwszego pojedynku obu drużyn o wiele skuteczniejsza była Chelsea Londyn, która odniosła zwycięstwo rezultatem dwa do zera na własnym terenie. Wszyscy wiedzieli jednak, iż w rewanżowym pojedynku nie będzie brakować niezwykłych chwil. Wręcz przeciwnie wielbiciele piłki nożnej od pierwszej do ostatniej minuty mieli szansę oglądać niezwykłe widowisko. Trenowani przez Antonio Conte piłkarze bez wątpienia liczyli na dobry rezultat, jednakże zespół Chelsea Londyn natychmiast ruszyła do ataku. Piłkarze Thomasa Tuchela zdobyli prowadzenie już w osiemnastej minucie, gdy po bardzo dobrym zagraniu Masona Mounta piłkę do bramki wpakował Antonio Reudiger.

To był bez cienia wątpliwości niesamowity początek starcia dla Chelsea Londyn, która znacznie zbliżyć się zdołała tym sposobem do wielkiego finału Pucharu Ligi Angielskiej. Od teraz piłkarze Tottenhamu Hotspur mieli do odrobienia już 3 bramki, aby chociażby doprowadzić do dogrywki. Było to naprawdę skomplikowane zadanie. Piłkarscy wielbiciele którzy zjawili się na trybunach w stolicy Anglii mogli mieć także dużo pobudek do niezadowolenia z powodu systemu VAR. Aż dwukrotnie sędzia prowadzący ten pojedynek dyktował jedenastkę dla zespołu gospodarzy, jednak dwukrotnie też musiał decyzję te wycofywać po obejrzeniu sytuacji za pomocą VAR. Pomimo to piłkarze Tottenhamu Londyn wciąż rywalizowali o dobry rezultat i zdołali nawet zdobyć bramkę. Jednak tutaj po raz kolejny musiał zainterweniować system VAR i sędzia prowadzący ten pojedynek zasygnalizował, że kapitan wicemistrzów Europy w momencie zagrania znajdował się na pozycji spalonej. Ostatecznie Chelsea z Londynu zwyciężyła tą batalię rezultatem 1 do 0 i będzie rywalizować w finale Pucharu Angielskiej Ligi, gdzie jej przeciwnikiem będzie londyński Arsenal albo Liverpool FC.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Ewinner bonus
Ewinner bonus

Najlepsze bonusowe kody
Najlepsze bonusowe kody

Zostaw komentarz