Sport

Niesamowite emocje w finałowym starciu rozgrywek europejskiej ligi! Villarreal CF zwyciężył United z Manchesteru i wyciągnął rękę po puchar!

Nie jest żadną tajemnicą to, że bardzo duża liczba wielbicieli futbolu czeka na finałowe rozgrywki najbardziej popularnych rozgrywek. Za 14 dni się rozpoczną Mistrzostwa Europy, co oznacza iż będziemy świadkami sporej liczny piłkarskich spotkań. Jednak zanim to nastąpi oczekują na nas finałowe starcia w oglądanych najchętniej zespołowych zmaganiach. Oglądaliśmy już wygranego tych zmagań, ponieważ jeden z pojedynków finałowych już za nami. O zmaganiach Ligi Europejskiej mowa tutaj oczywiście. Parę dni po finałowej rozgrywce europejskiej ligi nadejdzie czas na rozpoznanie wygranego w Champions League, ale obecnie chcielibyśmy skupić się na tych pierwszych rozgrywkach. Naprzeciw siebie stanęły kluby Villarreal CF a także United z Manchesteru. W finałowym starciu obecność tych dwóch ekip oznaczała, iż na piłkarskich sympatyków czekało genialne widowisko. Ten finałowy spektakl był w istocie emocjonujący.

Mecz finałowy rozgrywek Ligi Europejskiej odbył się na obiekcie Lechii Gdańsk w Polsce i powinniśmy mieć ten fakt na uwadze. Dla państwa polskiego bez cienia wątpliwości to duży splendor, że mieliśmy okazję przywitać dwie tak bardzo dobre zespoły. Unai Emery jest trenerem drużyny Villarreal i jest rozpoznawalny z tego, iż potrafi zdobywać trofea w pojedynkach finałowych turnieju europejskiej ligi. Prowadzony przez niego zespół nie był faworytem w spotkaniu z United z Manchesteru, ale to właśnie piłkarze Villarreal CF zdołali zdobyć gola numer jeden w tym meczu. Soelskjaera'a Ole Gunnara zawodnicy dostali szansę na to by strzelić wyrównującą bramkę. Ten pojedynek się skończył remisem i z tego powodu sędzia prowadzący spotkanie był zmuszony zaprosić obie drużyny na dodatkowy czas gry. Piłki nożnej wielbiciele w dogrywce nie mieli możliwości widzieć trafień i między innymi z tego powodu arbiter prowadzący spotkanie zaprosił graczy na konkurs rzutów karnych. Dobrze pod uwagę wziąć fakt, że konkurs jedenastek to loteria. W tym starciu skuteczniejszą drużyną się okazał CF Villarreal trenowany przez Emery'ego, który triumfował rezultatem 11:10. To był emocjonujący konkurs jedenastek. Przestrzelenie karnego przez Davida de Gea, czyli bramkarza Manchesteru United zaważyło o wygranej zespołu hiszpańskiego.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Ewinner bonus
Ewinner bonus

Najlepsze bonusowe kody
Najlepsze bonusowe kody

Zostaw komentarz