Sport

Legia zwyciężyła Spartak z Moskwy i przejęła lokatę pierwszą w klasyfikacji swojej grupy! Zaskakujący rezultat w rundzie inauguracyjnej rozgrywek Ligi Europejskiej!

drużyny piłkarskie z naszego kraju nieczęsto są w stanie zapewnić polskim sympatykom optymistyczne emocje w rozgrywkach europejskich i nie ma wątpliwości co do tego. Co sezon polskie zespoły w oka mgnieniu odpadają w rozgrywkach eliminacyjnych i kończą swoją przygodę w europejskich zmaganiach i zostaliśmy przyzwyczajeni do tego. Kibice piłki nożnej z Polski w obecnym sezonie mogli być jednak o wiele bardziej ucieszeni z dyspozycji drużyn piłkarskich. Ostatecznie tylko Legia Warszawa awansowała do zmagań grupowych rozgrywek europejskich, jednak reszta drużyn na etapie kwalifikacyjnych potyczek radziła sobie naprawdę solidnie. Jednakże w dzisiejszym dniu chcemy skupić się na poczynaniach Legii, która podczas wieczoru w środę rozpoczęła batalię w fazie grupowej Ligi Europy. Przeciwnikiem w starciu numer jeden grupowych rozgrywek był Spartak z Moskwy, a więc niezwykle mocny zespół z Rosji.

Przed tym starciem mnóstwo sportowych redakcji jednogłośnie uważało, że Legii niezwykle ciężko będzie powalczyć o jakąkolwiek zdobycz punktową. Teoretycznie Spartak z Moskwy zdawał się klubem znacznie bardziej trudniejszym i mistrz Polski musiał się bardzo postarać, żeby wywalczyć chociaż punkt w tym pojedynku. Jednak rzeczywistość przedstawiała się o wiele inaczej, co bez wątpienia jest radosną nowiną dla sympatyków futbolu z naszego kraju. Piłkarze szkoleni przez Michniewicza Czesława już od pierwszych minut tego meczu zgotowali drużynie gospodarzy i w paru sytuacjach byli bardzo blisko strzelenia bramki. Bez wątpienia zawodnicy Spartaka Moskwa byli bardzo zadziwieni tym, w jaki sposób to spotkanie rozegrali gracze Legii z Warszawy. Naprawdę przemyślana okazała się gra mistrza PKO Ekstraklasy i można było w niej dostrzec pomysł na ten mecz. W momencie, kiedy na tablicy wybiła 90. minuta pojedynku wszystko wskazywało na to, iż spotkanie zostanie zakończone wynikiem remisowym. W doliczonym przez arbitra czasie jednak zawodnicy mistrza PKO Ekstraklasy przeprowadzili fantastyczną kontrę, która skończyła się trafieniem dla gości zdobytym przez Kastratiego. Jeszcze w końcówce spotkania piłkarze moskiewskiego Spartaka starali się jeszcze zdobyć wyrównujące trafienie, jednakże nie wystarczyło im kilku minut i to gracze mistrza polskiej Ekstraklasy mieli możliwość świętować triumf.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Ewinner bonus
Ewinner bonus

Najlepsze bonusowe kody
Najlepsze bonusowe kody

Zostaw komentarz