Sport

Dalszy ciąg naprawdę kiepskiej formy Legii Warszawa w rozgrywkach PKO Ekstraklasy! Górnik Zabrze pokonał graczy stołecznej drużyny rezultatem 1:0!

W aktualnie trwających rozgrywkach Ekstraklasy Legia Warszawa prezentuje się naprawdę słabo i nie ma co do tego żadnych wątpliwości. zawodnicy Legii Warszawa to aktualni mistrzowie ligi polskiej i należy o tym pamiętać, a w obecnej chwili zajmują miejsce w strefie spadkowej. Spotkanie z Górnikiem miało w końcu zakończyć kiepską serię warszawskiej Legii, jednak i tym razem zabrakło umiejętności do tego, żeby ugrać pełną pulę punktów. Od początku tego spotkania zawodnicy gospodarzy wyglądali na świetnie uszykowanych i w pierwszej części Legia nie dała rady stawić im czoła. Po pierwszej połowie tego starcia gospodarze wygrywali wynikiem 2:0 i wiele na to wskazywało, iż będzie to następna strata punktów mistrza polskiej Ekstraklasy. Jednak Legioniści na początku następnej części meczu zaczęli atakować i dali radę doprowadzić do remisu. Od tej chwili zebrani na trybunach piłkarscy wielbiciele mogli liczyć na gigantyczne emocje w końcówce starcia.

I rzeczywiście naprawdę ekscytujące były końcowe minuty pojedynku. W głównej mierze przez wzgląd na dyspozycji zawodników gospodarzy, którzy ostatecznie zwyciężyli ten pojedynek. W 96. minucie trafienie dające wygraną ustrzelił Kubica Krzysztof, który potrafił wykorzystać doskonałe podanie w wykonaniu Erika Janzy. Trzeba także pamiętać o tym, iż swojego premierowego gola po przejściu do PKO Ekstraklasy strzelił mistrz świata z 2014 roku, czyli Lukas Podolski. to był niesamowity moment dla tego zawodnika i nie ma żadnych wątpliwości co do tego. Natomiast Legia Warszawa przegrała siódmy mecz z rzędu i obecnie plasuje się na 17. miejscu w tabeli ligowej. Warto przyznać to, iż to jest niezwykle słaby rezultat, jak na obecnego mistrza polskich rozgrywek. Jeśli piłkarze warszawskiej Legii chcieliby w dalszym ciągu występować w najwyższej klasie rozgrywkowej to muszą wrócić do dobrej dyspozycji. W przeciwnym przypadku mistrz ligi polskiej sensacyjnie spadnie do pierwszej ligi.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Ewinner bonus
Ewinner bonus

Najlepsze bonusowe kody
Najlepsze bonusowe kody

Zostaw komentarz