Sport

Brazylijska drużyna już zapewniła sobie kwalifikację do mistrzostw świata w Katarze! Brazylijscy piłkarze mogą być już pewni wylotu na światowe mistrzostwa w Katarze, gdyż zwyciężyli drużynę Kolumbii rezultatem jeden do zera!

Narodowa reprezentacja Brazylii jest jedną z najbardziej utalentowanych piłkarskich reprezentacji i futbolowi fani z całej Europy świetnie zdają sobie sprawę z tego. Raz po raz usłyszeć możemy o perspektywicznym graczu, który może mieć szansę na zrobienie dużej kariery w futbolu i wywodzi się on akurat z Brazylii. Ten kraj wypuścił w świat naprawdę gigantyczną ilość piłkarzy, którzy radowali serca fanów futbolu z całego świata. Brazylijska narodowa kadra posiada niezwykle mocny skład obecnie, który bez najmniejszych wątpliwości jest w stanie rywalizować o złoty medal na mundialu, które odbywać się będą w 2022 roku. Piłkarze narodowej reprezentacji Brazylii fenomenalnie przeszli przez eliminacje do mistrzostw świata i warto to przyznać. W czwartkowy wieczór mieli szansę zagwarantować sobie kwalifikację do światowych mistrzostw, jednak do tego potrzebowali wygranej z narodową reprezentacją Kolumbii. Wieczorem w czwartek, jednak potrzebowali do tego triumfu z drużyną narodową Kolumbii. Za sprawą tego, że Brazylijczycy w fenomenalnym stylu dali radę z tym oponentem mogą świętować zdobycie miejsca na mundialu.

W rozgrywanych obecnie eliminacyjnych zmaganiach do mistrzostw świata w Katarze drużyna narodowa Brazylii tylko raz utraciła pełną zdobycz punktową. Zdarzyło się to dokładnie w rozgrywce z narodową kadrą Kolumbii, które zakończyło się rezultatem 0 do 0. Nadszedł czas na spotkanie rewanżowe, w którym głównym faworytem ponownie byli brazylijscy gracze. Ten pojedynek rozegrany został na obiekcie w Sao Paulo i zawodnicy Brazylii byli mocno zdeterminowani, żeby pokonać swoich przeciwników. Finalnie Canarinhos dali radę ustrzelić decydującego gola, chociaż przez długi czas utrzymywał się remisowy rezultat. Paqueta, który otrzymał fenomenalne zagranie od kapitana zespołu narodowego Brazylii Neymara Jr. strzelił bramkę, która zagwarantowała triumf w tym starciu. Kadra narodowa Brazylii w ten sposób stała się pierwszą drużyna z południowej Ameryki, która zapewniła sobie wyjazd na światowe mistrzostwa w Katarze. Eliminacje dobiegają końca i już za chwilę będziemy znać pełny zbiór reprezentacji, które będą walczyć o światowe mistrzostwo i trzeba to pamiętać.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Ewinner bonus
Ewinner bonus

Najlepsze bonusowe kody
Najlepsze bonusowe kody

Zostaw komentarz