Sport

Bardzo trudne starcie polskiej reprezentacji piłkarskiej w zmaganiach eliminacyjnych do przyszłorocznych mistrzostw świata! Piłkarze naszej drużyny pokonali albańską kadrę narodową i są znacznie bliżej grania w barażach!

Z całą pewnością awansowanie do światowych mistrzostw może być dla sympatyków piłki nożnej z całego świata naprawdę istotne. W tej chwili trwające eliminacje musiały zostać w tym przypadku wyjątkowo przełożone ze względu na sytuację pandemiczną z minionego roku. Polska drużyna zainaugurowała rywalizację w kwalifikacjach do światowych mistrzostw ze świeżym szkoleniowcem Sousą, którego zadaniem było przygotować narodową kadrę do rywalizacji o awans na rozgrywane w kolejnym roku światowe mistrzostwa w Katarze. Dla drużyny polskiej start walki w eliminacjach nie był wyjątkowo udany, jednak najważniejsze jest to, iż zdołaliśmy ugrać parę kluczowych punktów. We wtorek wieczorem przeciwnikiem zespołu Polski była reprezentacja Albanii, która przed pierwszy gwizdkiem w tym meczu plasowała się o jedno miejsce wyżej w tabeli naszej grupy. To oznaczało więc, iż jeżeli piłkarze z Polski wciąż chcieli marzyć o kwalifikacji na katarskie mistrzostwa świata to powinni ugrać.

Warto brać pod uwagę to, że start tego pojedynku był niesamowicie równe i naprawdę ciężko było wyznaczyć głównego faworyta do triumfu. Wynikiem zero do zera skończyła się pierwsza połowa spotkania, co z całą pewnością było o wiele korzystniejszą sytuacją dla drużyny gospodarzy. W kolejnej odsłonie gra reprezentantów Polskich przedstawiała się zdecydowanie lepiej i byliśmy o wiele bliżej zdobycia gola. Jednakże to kadra Polska była w stanie strzelić trafienie i wysunąć się na prowadzenie w trakcie tego meczu. Fenomenalne podanie Klicha wykorzystał Karol Świderski, który na boisku zameldował się w drugiej połowie meczu. Kolejny raz szkoleniowiec Sousa Paulo udowodnił, że umie wprowadzać graczy z ławki podczas pojedynku. Z uwagi na kiepskie reakcje albańskich kibiców starcie zostało na kilkanaście minut wstrzymane. Jednak po restarcie pojedynku obraz gry nie uległ zmianie i to polscy piłkarze mogli radować się z powodu trzech punktów. Wynik 1:0 na terenie Albańczyków to wyśmienita informacja odnosząca się do rywalizacji o dostanie się do katarskiego mundialu. Polska kadra jest na tą chwilę na lokacie numer dwa i kwestia dostania się do zmagań barażowych uzależniona jest tylko od naszych graczy.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Ewinner bonus
Ewinner bonus

Najlepsze bonusowe kody
Najlepsze bonusowe kody

Zostaw komentarz