Rekreacje

Sunrise Festival 2018

Sunrise Festival bardzo często określany jest "polskim tomorrowlandem" i nie dzieje się tak bez powodu. Sunrise to jedna z większych i najbardziej znanych muzycznych imprez w kraju. Do tego roku odbywał się w Kołobrzeskim Amfiteatrze, który zmieniał się na trzy dni w światową stolicę muzyki elektronicznej.

Jeden z najpopularniejszych elektronicznych festiwali w Polsce przyciąga ludzi nie tylko genialnym line-upem, składającym się z najwybitniejszych polskich i zagranicznych DJ'jów, ale również ilością efektów specjalnych i wizualnych, które zachwycają barwnością kolorów i pomysłowością.

Historia festiwalu sięga początku lat 90, ale ostatecznie pierwszy Sunrise Festival odbył się w 2004 roku. Od dłuższego czasu RMF Maxxx obejmuje patronat medialny nad Sunrise'em, prowadząc transmisję koncertów dając możliwość usłyszenia genialnych DJ'ów osobom zainteresowanym muzyką elektroniczną , która płynęła z Kołobrzegu.

Sunrise Festival 2018 przeszedł do historii jako ostatni, odbywający się w Amfiteatrze w Kołobrzegu Sunrise. Swój romans z jednym z nadmorskich miast zakończył jednak z ogromną pompą. Postawione zostały 3 wspaniałe sceny, na których można było zobaczyć i usłyszeć najwybitniejszych przedstawicieli muzyki elektronicznej. W 2018 roku wystąpili między innymi: Don Diablo, Throttle, Robin Schultz, Eric Prydz, Armin Van Buuren, Martin Solveig, Disciples, Oliver Heldens, Dj Snake czy Timmy Trumpet. Nic dziwnego więc, że bilety wstępu na jeden z festiwalowych dni rozeszły się zastraszającym tempie.

Jedno jest pewne: Sunrise Festival to miejsce niezwykłe, które warto odwiedzić kolekcjonując wspomnienia.

Zostaw komentarz