Wiadomości

Rozmowa z Meghan Markle i księciem Harrym

Ostatnio, a więc 7.03 o 20 zaistniał wywiad prezenterki telewizyjnej Oprah z księciem Harrym oraz księżną Meghan Markle. O dyskusji tej zrobiło się bardzo głośno i bezustannie jest to jeden z wiodących tematów wśród różnych mediów. Po odstąpieniu pary z królewskiej rodziny a także przeprowadzce do Stanów Zjednoczonych był to 1 łączony wywiad Harry'ego i Meghan. W trakcie rozmowy z Oprah Winfrey para wtajemniczyła nas w kwestii swych decyzji oraz przedstawiła swoją wersję wydarzeń z uczestnictwa na królewskim dworze. Podczas rozmowy ujawniły się oskarżenia rasizmu, obojętności i utrwalania kłamstw pdo adresem Pałacu Buckingham.

Co ciekawe, według opublikowanego parę dni temu sondażu ośrodka YouGov Brytyjczycy w całym nieporozumieniu w królewskiej rodzinie są właściwie po stronie królowej Elżbiety a także reszty członków rodziny aniżeli Harry'ego i Meghan. Lecz nie można zaprzeczyć, że poparcie jest niespotykanie zróżnicowane, w zależności od upodobań politycznych oraz wieku. Tabloidy brytyjskie , że w przypadku gdy Harry i Meghan zapragnęliby w niedalekiej przyszłości wrócić do królewskiej rodziny, to właśnie tym wywiadem stracili nieodwracalnie swoją szansę. Ponadto poza wspomnianymi wcześniej kwestiami para królewska poruszyła też problem myśli samobójczych Meghan a także tego, że książe nie zauważał wcześniej tego, że jest on uwięziony, jak sam twierdzi.

Przedstawiciele kanału w serwisie społecznościowym jakim jest YouTube, którzy zajmują się przetwarzaniem poszczególnych informacji Archie Manners i Josh Pieters, poprosili czwórkę ekspertów analizujących w publikatorach sprawy królewskiej rodziny na omówienie wywiadu 2 dni przed emisją. Profesjonaliści, w tym dawniejszy prasowy sekretarz królowej brytyjskiej, przeanalizowali całą rozmowę, zarzucając jednocześnie Oprah subiektywizm natomiast Markle używanie bezkompromisowego i ostrego języka. Wywiad Winfrey z Harrym a także Meghan ukazany został w w TVN24 wieczorem. Co ciekawego wywiad ten obserwowało średnio mniej więcej milion widzów. Ta telewizyjna stacja okazała się wtedy wiceliderem rynku, tym samym mając przewagę nad Polsatem i TVN.

Jednakowo mówi się, jakoby wywiad ten potwierdził legendę dotyczącą Oprah jako redaktorki, która umie wyciągnąć z rozmówcy wszystko w najdrobniejszych szczegółach. Uwzględniając niesłychane szczegóły pary książęcej media piszą o "telewizyjnej rozmowie dekady", chociaż Oprah przyczyniała się do tego już wielokrotnie. Bez dwóch zdań należy przyznać, że fakt ten będzie w ciągu zbliżających się tygodni zapewne nieustannie omawiany.

Zostaw komentarz